آخرین خبرها

بایگانی/آرشیو روزانه: مهر ۱۸, ۱۳۹۶

💢جدول نهایی مسابقات لیگ فوتبال نوجوانان شهرستان بجنورد

💢جدول نهایی مسابقات لیگ فوتبال نوجوانان شهرستان بجنورد 🔸دو تیم #انتظار و #اتحاد به مسابقات استانی این رده صعود کردند. @nkhfootball1 بیشتر بخوانید »

🔸کلاس مریبگری درجه C آسیا در بجنورد برگزار شد

💢سرپرست کمیته آموزش فوتبال خراسان شمالی: 🔸کلاس مریبگری درجه C آسیا در بجنورد برگزار شد بیشتر بخوانید »

💢 تغییرنتیجه یک دیدار در لیگ نوجوانان بجنورد

💢 تغییر_نتیجه یک دیدار در لیگ نوجوانان بجنورد 🔸دیدار تیم های پرسپولیس و قرمزپوشان در هفته پایانی لیگ نوجوانان شهرستان که با نتیجه ۱۱ بر ۲ به سود تیم پرسپولیس به پایان رسید، با اعتراض تیم حریف رو به رو شد. 🔺تیم پرسپولیس در این دیدار بر خلاف قوانین و آیین نامه، از بازیکن تیم سپاهان شیروان استفاده کرده بود ... بیشتر بخوانید »

دعوت فوتبالیست های خراسان شمالی به اردوی تیم ملی

💢 تبریک به جامعه فوتبال بانوان خراسان شمالی ⭕️ دعوت فوتبالیست های خراسان شمالی به اردوی تیم ملی: 🔶 #مهسا_صفرپور و #هلیا_آزمون به اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال زیر ۱۵ سال دعوت شدند. این اردو از ۲۲ مهر ماه در مرکز ملی فوتبال آغاز می شود. همچنین سرمربی تیم ملی بانوان زیر ۱۵ را معصومه جهانچی عهده دار خواهد بود. ... بیشتر بخوانید »

\ 💢 حضور اعضاء هیات فوتبال خراسان شمالی و پیشکسوتان این رشته در دفتر مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان خراسان شمالی حسین جعفرزاده رئیس هیئت فوتبال خراسان شمالی در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی ضمن تبریک انتصاب وی به سمت مدیرکل ورزش و جوانان استان اظهار داشت: نظر به شناختی که از توانمندی و سوابق درخشان جنابعالی سراغ داریم امیدواریم با بهره گیری از ظرفیت های مدیریتتان، بر ... بیشتر بخوانید »

بالا
f.rezvani03@gmail.com
رفتن به نوارابزار