خانه » اخبار » ‍ 📢هیچ مجموعه‌ای با عنوان آکادمی در استان خراسان شمالی مجوز فعالیت ندارد

‍ 📢هیچ مجموعه‌ای با عنوان آکادمی در استان خراسان شمالی مجوز فعالیت ندارد

👤مسئول کمیته جوانان هیئت فوتبال خراسان شمالی تاکید کرد: هیچ مجموعه‌ای با عنوان آکادمی در استان خراسان شمالی مجوز فعالیت ندارد.

▫️به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال خراسان شمالی، محمدشاهدی افزود: استفاده باشگاه‌ها و مدارس فوتبال از عنوان آکادمی غیرقانونی است و مجوزهایی که تاکنون صادر شده با عنوان مدارس فوتبال یا فوتسال بوده است.

▫️وی تصریح کرد: هیچگونه مجموعه و مدرسه فوتبالی در سطح استان مجاز به استفاده از عنوان آکادمی نیست و هر گونه اقدام خلاف مقررات، می‌تواند برای مدیران عزیز باشگاه‌ها و مدارس فوتبال مشکلاتی به همراه داشته باشد.

▫️وی ادامه داد: در حال حاضر و طبق اساسنامه مصوب فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران که به هیئت فوتبال استان‌ها نیز ابلاغ شده است، سه گروه شامل هیئت‌های فوتبال استان، باشگاه‌های لیگ برتری(بزرگسالان)  و باشگاه‌های لیگ دسته یک(بزرگسالان) می‌توانند برای اخذ مجوز آکادمی اقدام کنند که البته باید امکاناتی همچون مجموعه ورزشی، خوابگاه، سالن آموزشی و … داشته باشند.
▫️شاهدی با بیان اینکه مجوز اکادمی هیئت‌های فوتبال استان‌ها با هدف توسعه کمی و کیفی فوتبال پایه بوده و از سن ۶ تا ۱۳ سال را در بر می‌گیرد، گفت: چند استان مانند خوزستان در این زمینه فعال هستند و هیئت فوتبال خراسان شمالی نیز راه‌انداری آکادمی را در برنامه دارد و یقینا با برنامه‌ریزی انجام شده و با بهره‌گیری از سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای موجود می‌توانیم در جهت رسیدن به اهداف عالی فوتبال پایه در سطح استان، گام‌های مثبتی برداریم.

🔗روابط عمومی هیئت فوتبال خراسان شمالی

🆔 @footballnkh

درباره‌ی farhad

همچنین ببینید

آغاز به کار سامانه استعدادیابی بازیکنان زیر ۱۴ تا زیر ۱۹ سال کشور

آغاز به کار سامانه استعدادیابی بازیکنان زیر ۱۴ تا زیر ۱۹ سال کشور 🏵با مدیریت …