خانه » اخبار » ‍ 📢هیچ مجموعه‌ای با عنوان آکادمی در استان خراسان شمالی مجوز فعالیت ندارد

‍ 📢هیچ مجموعه‌ای با عنوان آکادمی در استان خراسان شمالی مجوز فعالیت ندارد

👤مسئول کمیته جوانان هیئت فوتبال خراسان شمالی تاکید کرد: هیچ مجموعه‌ای با عنوان آکادمی در استان خراسان شمالی مجوز فعالیت ندارد.

▫️به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال خراسان شمالی، محمدشاهدی افزود: استفاده باشگاه‌ها و مدارس فوتبال از عنوان آکادمی غیرقانونی است و مجوزهایی که تاکنون صادر شده با عنوان مدارس فوتبال یا فوتسال بوده است.

▫️وی تصریح کرد: هیچگونه مجموعه و مدرسه فوتبالی در سطح استان مجاز به استفاده از عنوان آکادمی نیست و هر گونه اقدام خلاف مقررات، می‌تواند برای مدیران عزیز باشگاه‌ها و مدارس فوتبال مشکلاتی به همراه داشته باشد.

▫️وی ادامه داد: در حال حاضر و طبق اساسنامه مصوب فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران که به هیئت فوتبال استان‌ها نیز ابلاغ شده است، سه گروه شامل هیئت‌های فوتبال استان، باشگاه‌های لیگ برتری(بزرگسالان)  و باشگاه‌های لیگ دسته یک(بزرگسالان) می‌توانند برای اخذ مجوز آکادمی اقدام کنند که البته باید امکاناتی همچون مجموعه ورزشی، خوابگاه، سالن آموزشی و … داشته باشند.
▫️شاهدی با بیان اینکه مجوز اکادمی هیئت‌های فوتبال استان‌ها با هدف توسعه کمی و کیفی فوتبال پایه بوده و از سن ۶ تا ۱۳ سال را در بر می‌گیرد، گفت: چند استان مانند خوزستان در این زمینه فعال هستند و هیئت فوتبال خراسان شمالی نیز راه‌انداری آکادمی را در برنامه دارد و یقینا با برنامه‌ریزی انجام شده و با بهره‌گیری از سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای موجود می‌توانیم در جهت رسیدن به اهداف عالی فوتبال پایه در سطح استان، گام‌های مثبتی برداریم.

🔗روابط عمومی هیئت فوتبال خراسان شمالی

🆔 @footballnkh

درباره‌ی farhad

همچنین ببینید

عملکرد خوب قضاوت داور بانوی خراسان شمالی در دیدار ازبکستان و قرقیزستان در رقابتهای تورنمنت کافا ۲۰۲۲

عملکرد خوب قضاوت داوران ایرانی در دیدار ازبکستان و قرقیزستان در رقابتهای تورنمنت کافا ۲۰۲۲ …